Hakkımızda

Zeynep Halı Ve Koltuk Yıkama

Ankara’da müşterilerini  memnun etmeyi hedefleyen firma, sizlere sadece bir halı yıkama hizmeti sunmamaktadır. Halı yıkamanın haricinde müşterilerine koltuk yıkama ya da araç koltuğu yıkama gibi hizmetlerde veren firma ile memnuniyetinizin yüksek olması kaçınılmaz. Ankara’da halı yıkama firmalarından farklı olarak siz değerli müşterilere sunulan bu farklı hizmetler ile halılarınızı firmaya emanet edebilirsiniz.

Özellikle büyükşehirlerde yaşayan kişilerin ve kadınların da çalıştığı düşüncesi ile Ankara’nın her yerine servis olanağı da sunan firma ile dilerseniz halılarınız evinizden alınarak temizlenmeye başlanabilir. Bu şekilde halılarınızı firmaya getirmek derdi ile uğraşmak durumunda kalmazsınız. Evlerinizden alınan halılarınız 2 ila 3 iş günü arasında temizlenerek yeniden sizlere evinize servis ile ücretsiz olarak getirilir.

Firma sadece halı yıkama hizmeti vermediğinden dolayı Ankara’da yaşayan pek çok kişi tarafından koltuk yıkama ya da araç koltuk yıkama hizmetleri içinde kullanılmakta. Evinizdeki ya da ofisinizdeki koltukların kirlendiğini ve temizlenmesi gerektiğini düşünüyorsanız, firmadan destek alabilirsiniz.

Evde ya da ofiste kullandığınız koltuklar için yıkama sistemiz, firmada bulunan alanında uzman personeller ile son teknolojik ürünlerin birleşimi ile evinize ya da ofisinize gelinerek koltuk yıkama hizmeti verilmektedir. Bununla birlikte Ankara’da bir ilk olan araç koltuk yıkama hizmeti ise, yine firma tarafından siz değerli müşterilere sunulan oldukça güzel ve etkili bir hizmet. Bu hizmet de dilerseniz aracınızın bulunduğu yere uzman personellerin gelmesi ile dilerseniz de aracınızı firmaya getirmeniz şekli ile uygulanabilmekte. Normal bir araç yıkamadan oldukça farklı ve detaylı olan bu araç koltuk yıkama sizleri oldukça memnun edecek.

MİSYON

Firmanın misyon olarak; hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak ile beraber hem çalışan personellerinin hem de aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini hedeflemekte. Bunların yanı sıra firma, toplumu halı ve koltuk yıkama gibi konularda bilinçlendirmeyi de kendine bir misyon olarak benimsemiş durumda.

VİZYON

Zeynep Halı Ve Koltuk Yıkama firmasının temel değerleri ve vizyonu ise, güvenilirlik, kaliteye odaklı kalmak ve de doğru hizmet vermektir. Bununla beraber Zeynep Halı Ve Koltuk Yıkama, ülkesi için değer teşkil eden bir dünya markası olmayı da hedeflemekte.